פרק כפר-סבא,תמונות אקלקטיות.

  • מחבר:

כשאני מתעתד להגיע למקום שצילום בו איננו בתחום נושאי העניין שלי,או שלא בטוח שאתקל במשהו ששווה הנצחה בצילום או שפשוט,אני,מעדיף מצלמת DSLR בהישג יד ולא סובל לצלם בפלאפון.

הקנון D1000 היא הותיקה במצלמות הקנון שבסט שלי,וגם הקלה וזו שאצלי הכי הרבה זמן ואני מכיר….את כל רזיה. דרך קבע מחוברת למצלמה הזו עדשת 18-135 של קנון אך הפק"ל הזה – איננו קשיח.

לאחרונה,אחרי שה D1000 עברה סט קינפוג היא החלה להיות לא ממושמעת. חוסר המשמעת בא לידי ביטוי,בעיקר,בכפתור שיורה את התמונה. כבר כמה פעמים שחוסר המשמעת הזה גרם לי לעקוף את ההגדרות האישיות שעשיתי ב D1000 מה שהפך,פחות או יותר,לבלתי נסבל.

https://www.cyta.co.il/kfar-saba-park-eclectic/הזדמן לי היום לשים לצידי את ה D1000 ולצאת לפרק כפר סבא. לקח לי קצת זמן להבין מהי ההגדרה האישית שקינפגתי במצלמה שגרמה לחוסר המשמעת ועוד,פרק זמן קצר לתקן את ההגדרה הסוררת.

כל כך התלהבתי על כך שהצלחתי להחזיר את המשמעת ל D1000 ולהסיר אותה לרצונותי שצילמתי כ 240 תמונות…. רובן המכריע לא תראנה אור יום כי אינן שוות את זה.

מכל מקום מתוך מסע הצילום הזה והחזרת ה D1000 לשורות המשמעת וההכפפה שלה לרצונותי כמה מהתמונות שלקחתי,אחרי קצת עבודת Post-production,כאן לעיונכם.

לגלרית התמונות